Rüya Tabirleri

Rüyada Vefat Etmiş Babamızı Görmek Neyin İşaretçisidir?

Sevgili okurlarım,70 günlük aranın ardından tekrar sizlerleyim. Canımdan çok sevdiğim, sırtımı yasladığım, evimizin direği babamızı beyin kanaması sonucu kaybetmenin büyük üzüntüsünü ve şokunu yaşamaktayım 🙁 Bu acıyı bir çoğunuz da belki yaşamışsınızdır. Evet ölüm Allah’ın emri ama Rabbim hiç bir evlada bu üzüntüyü yaşatmasın.”Keşke babalar çocukları yaşadığı sürece ölümsüz olsalardı” demeyi çok isterdim.Tarifi olmayan bu acıyı yaşarken her gece yastığa başını koyduğunda bir umut babamı bir kere görebilmek, öpmek ,koklamak,özlemini giderebilmek için Rabbine yalvarır ve gözlerini kapatırsın.Her ne kadar ben pek fazla göremesem de bunun sebebi çok fazla gözyaşı döktüğümden dolayıymış :(Acaba yattığı yerde huzurlu mu? diye…Ama Babamın gölgesinin benimle olduğunu biliyorum.Bugün sizleri üzdüm belki ama kusuruma bakmayın.Lütfen…
Bazı rüyaların yol gösterici işaret verici olduğu söylenir.Her ne kadar ben pek göremesem de benim,ailem ve çevremdeki herkesin gördüğü rüyalardan yola çıkarak Bugün sizlere yaşamış olduğum bu acımdan dolayı vefat etmiş babamızı rüyamızda görmenin ne anlama geldiğini araştırarak paylaşmak isterim…


Rüyasında ölmüş baba tarafından sevilmek ; hayırlı bir yol ve işbirliği demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Müjdeli bir haber ve sevilen birinin geleceğine alamettir. Böyle bir rüya bir işte zarara uğrama olasılığınızın da olduğunu belirtir.

Rüyada ölmüş babasını görmek; Rüyada ölmüş babasını görmek rüya biçimine göre farklı yorumlanır. Ölmüş babayı görmek genel olarak iyi ve hayırlı bir durum olarak yorumlanırken rüya da babayı görme biçimine göre şu manalara da gelir.


Rüyada ölmüş babayı gülerken görmek; aile içinde ve ev hayatında ters giden ve olumsuz olan durumların tamamen düzeleceğine işarettir.
Rüyada ölmüş babamı yeşillikler içinde görmek; çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, başarılı işlere imza atılacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada babamı asker kıyafetiyle görmek ;hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine yorulmaktadır.
Rüyada ölmüş babanın elini öpmek; üzerinizde bulunan yüklerden mutlu bir şekilde kurtulacağınıza işarettir. Babasının elini öpen kişi kendisini olumsuz etkileyen yüklerden kısa süre de kurtulur.

 Rüyada ölmüş babaya sarılmak; rüyayı gören kişinin hayatına güvenilir ve ona destek olacak birinin gireceğine işarettir. Babanız size sarılmıyorsa hayatınıza girecek olan kişiye karşı temkinli olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş babayı ve anneyi birlikte görmek; rüyayı gören kişinin iyi ve mutlu bir haber alacağına işarettir. Sıkıntılardan ve huzursuzluklardan kurtulacağına yönelik bir işaret olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş babanın gülerken görülmesi; gören kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada babanın gülerken görülmesi ev hanesinden bir kişinin iş hayatında başarısız olacağına, üzüleceğine yönelik bir işarettir. Rüyada ölmüş babayı hasta olarak görmek; hayatınız ile ilgili olarak bir şeylerin kötü gideceğiniz, hayatınızda bir olumsuzluk ile karşılaşacağınız şeklinde yorumlanır. Babanızın sürekli olarak öksürmesi ise hayatınızda çok olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Rüyada ölmüş babayı ağlarken görmek; Kişi hayatının geri kalanında çok mutlu ve huzurlu bir yaşam sürecektir. Babanın ağlaması rüyasında gören kişi için bir müjdeli haberin geleceği anlamına da gelir.

Benzer İçeriklerimiz

Rüyada Dondurma Görmek Neyin Habercisi Olabilir?

Meryem ACAR

Rüyada Su Görmek Bizlere Neyin İşaretidir?

Meryem ACAR

Rüyada Zemzem Suyu Görmenin Faziletleri

Meryem ACAR

Yorum Yapmak İster Misiniz