Tom Cruise’un rol arkadaşı: Onu izlerken nasıl hayatta kaldığını anlamıyoruz

0 0
Read Time:51 Second

Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) oyuncularından Simon Pegg, Tom Cruise’un ünlü casus serisi için ölüme meydan okuyan gösteriler yapmasını izlemenin ne kadar korkutucu olduğunu açıkladı.

YouTube’daki Team Coco isimli kanaldan ABD’li komedyen Conan O’Brien’la yaptığı röportajda Pegg, Cruise’un set  arkadaşlarının her tehlikeli sahnede nasıl korkutuğunu ve ünlü oyuncunun hayatta kalıp kalamayacağından nasıl emin olamadıklarını açıkladı.

Pegg şu ifadeleri kullandı:

“Filmi izlediğinizde ve tehlikeli sahnelere atıldığını gördüğünüzde bu tırnak ısırtıyor ve ekrandakinin o olduğunu bildiğinizden gerçek bir tehlike hissi veriyor. Onu izlediğimizde hayatta kalıp kalamayacağına dair hiçbir fikrimiz olmuyor. Çok korkutucu.”

Her ne kadar çekimleri koronavirüs nedeniyle birkaç kez ertelenmiş olsa da Görevimiz Tehlike 7’nin basına yansıyan zorlu sahneleri, aksiyon tutkunlarını hayli memnun edecek gibi görünüyor.

Özellikle Cruise’un motosikletle uçurumdan atladığı ve hareket halindeki trenin üstündeyken çekilen sahneler sosyal medyada da epey ilgi gördü.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir