Burcunu seç ve mevsimini öğren! (Anket)

5 1
Read Time:5 Second

Burcunun mevsimini merak ediyor musun??

Resmi tıkla hangi mevsim senin öğren bakalım

KOÇ

Click to Flip
(İLKBAHAR) Sevgili Koç! Senin mevsimin; Yenilenen enerji ve filizlenme döneminin başlangıcı olan ilkbahardır. Çabuk yükselen ve öncü burçlardan biri olan koç, toprağın güçlü ve verimli olduğu zamana denk gelir.

BOĞA

Click to Flip
(İLKBAHAR) Sevgili Boğa burcu mevsimin yaşandığı herhangi bir şeye şekil, Güçlendirme ve biçim verme döneminin yani ilkbahar mevsiminin Sabit burcu sensin. Ürünlerin büyümeye başladığı, bolluğun yaklaştığı döneme aittir boğa. Büyümeyecek ürünü beklemez toprak, tıpkı Boğa burcu insanı gibi...

İKİZLER

Click to Flip
(İLKBAHAR) Sevgili ikizler! Yeniden doğma, canlanma ve çiçek açma dönemi olan ilkbahar mevsimi senin mevsimin. Mevsimin bitişi ve yeni mevsime geçisin habercisi olan ikizler, Değişken olarak adlandırılır ve mevsimin sonuna denk gelir.

YENGEÇ

Click to Flip
(YAZ) Yaz mevsiminin öncüsü Yengeç burcu; büyüme ve olgunlaşma döneminin başlarına denk gelir. Doğanın uyandığı, güneşin yeni yeni parladığı dönemin öncüsüdür yengeç!

ASLAN

Click to Flip
(Yaz) Doğa adamı Sevgili Aslan! Ürün verme ve olgunlaşma dönemi olan yaz mevsiminin en baskın ve sabit burcusun. Güneş en tepededir. Bolluğun, bereketin ve olgunluğun dönemi! Her şeyin merkezinde Güneş gibi parlar Aslanlar.

BAŞAK

Click to Flip
(Yaz) Yaz mevsimini kıl payı yakalayan Sevgili Başak! Bir kısmın yaz bir kısmın Sonbaharın en başlangıç günleri. Ekip kurmak, düşünmek, analiz etmek zorundadır Başak. Verilen emeğin toplanması ve hasat döneminin değişken burcudur..

TERAZİ

Click to Flip
(Sonbahar) Sonbahar mevsimi Terazi burcu ile başlar. Her renk bir arada uyum ve ahenk içindedir. Terazi insanı da mevsimi gibidir. Uyumlu, sakin ve güzel ruhlu.

AKREP

Click to Flip
(Sonbahar) Yaşamın son bulduğu ve tohumların dökülerek tekrar hayata gelmeyi beklediği döneme denk geliyorsun Akrep!  İlkbaharın değerli sabit burcu Akrep; Doğada zorlu şartların baş göstermeye başladığı bu dönemde, kendisine zarar verebilecek her şeyden korunmak zorundadır.

YAY

Click to Flip
(Sonbahar) Son baharın son günleri sana ait Yay! Doğanın kış uykusuna yattığı döneme denk geliyorsun. Mevsimin Son günlerine doğru, gün ışığının en kısa hali gözlemlenir. Bu mevsim, yeni bir arayış dönemidir!

OĞLAK

Click to Flip
(Kış) Kış mevsimi Oğlak burcu ile başlar. Kışın en belirgin dönemidir. Güneş ışınları, Oğlak dönencesine dik gelir. Zorluklarla mücadele etmeyi gayet iyi bilir.

KOVA

Click to Flip
(Kış) Kış mevsiminin sabit burcu kova! Nemin yüksek olduğu bir döngüdedir. Kova bu ortamda sadece kendisi için değil, çevresi için de çalışır. Hep daha iyisini arar. Keşfetmek için iyi bir dönemdir.

BALIK

Click to Flip
(Kış) Güneş ışınlarının mevsimi uyandırdığı kışın son günleri senindir Balık. Zodyak'ın son burcu, derinliğin ve sezgilerin temsilcisidir.

About Post Author

Fatih Akgün

Yazar ve Kurucumuz, 1999 yılından bu yana aktif bilişim işi ile uğraşan, bilgisayar donanım konusunda uzman E-Destech Datacenter (veri merkezi) Tic. A.Ş. (e-destech.com) Kuruculuğunu halen yürütmekte olan ve teknoloji alanında bilgilerini güncel tutmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir..İş'de YETER Online Muhasebe sistemlerinin Kurucu ortağı olarak yazılım alanında da kendi projelerini yürütmektedir. (isdeyeter.com) Teknolojixhaber.com ve Laflaf.Net portallerinin de kurucusudur.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir