Fırtınanın İçinde filmi ShowTV ekranlarında

Fırtınanın İçinde filmi ShowTV ekranlarında
Read Time:1 Minute, 10 Second

Fırtınanın İçinde filmi ShowTV ekranlarında bu akşam yayınlancak

2014 yılı yapımı yabancı film Fırtınanın İçinde filmi ShowTV ekranlarında 2 Temmuz 2020 bu akşam saat 20:00 da  yayınlanacak. Türü  gerilim, aksiyon olan filmin senaryosu John Swetnam’a ait.  Yönetmen koltuğunda ise Steven Quale oturuyor. Baş rolleri ise Sarah Wayne Callies, Richard Armitage ve Jeremy Sumpter paylaşıyor. Çekim teknikleri nedeni ile sahnelerdeki görseller çok gerçekçi. Seyirciyi adeta filmin içine sürüklüyor. Aksiyon ve gerilimin bir arada olduğu filmlerden hoşlanıyorsanız bu akşam saat 20:00 da ShowTV ekranında yayınlanacak olan filmi izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Bazı sahneler nedeni ile +16 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Filmin fragmanı

Filmin Konusu

Küçük bir kasaba olan Silverton da hayat normal devam ederken hiç beklenmeyen meterolojik olaylar olmaya başlar. Birden bire ortaya çıkan hortumların  etkisi altında kalan kasabada büyük yıkım ve panik yaşanır. Hortumların verdiği zararlar gitgide artarken kasaba halkı bu hortumların daha da kötüleşeceğini öğrenir. Bu durumda pek çok insan yaşadıkları yeri terk etmeye hazırlanırlar . Ancak kasaba sakinlerinin bir kısmı gelecek büyük hortumu görüntüleyerek tarihi bir anı yakalamak ister. Bu büyük felaket birçok can kaybının yaşanmasına sebep olacaktır. Acaba kurtulan olabilecek midir?

Filmin Künyesi

Orijinal adı: Into the Storm
Yapım yılı ve yeri:
2014 -ABD
Tür:
Gerilim, Aksiyon
Senaryo:
John Swetnam
Yönetmen:
Steven Quale
Oyuncular:
Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Max Deacon

Kaynak: ShowTV

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir