Gençliğim Eyvah’ın 7.bölüm fragmanı yayınlandı

Gençliğim Eyvah dizisinin yeni fragman
Read Time:1 Minute, 19 Second

Gençliğim Eyvah’ın 7.bölüm fragmanı yayınlandı

Komedi dizisi Gençliğim Eyvah ‘ın yeni bölümü 27 temmuz 2020  bu akşam  saat 20:00 ‘de ATV ekranlarında  seyirci ile buluşacak. Gösterime girdiği günden beri heyecanla ve ilgi ile izlenen dizide iki kebapçı ustası arkadaşın başından geçen olaylar espirili bir şekilde anlatılıyor. Pazartesi akşamlarının eğlenceli dizisi Gençliğim Eyvah’ın 7.bölüm fragmanı yayınlandı . Dizi yine bir kahkaha tufanı yaşatacak bir bölümle bu akşam ekranlarda seyirci ile buluşacak.

7. Bölümde neler oluyor?

Arif ve Zekeriya , Çavi ve Zola ‘ya babaları olduklarını söylemeye karar verirler.  Babalarının kim olduğunu öğrenen Çavi ve Zoa nasıl tepki verecektir? Ahmet kendi ayakları üzerinde durabilmek için taksi şoförü olarak çalışmaya başlar. Ancak O’na denk gelen müşteri hiçte normal biri değildir. Müşteri intihar etmek için gelinlikle denize atlayınca Ahmet de peşinden atlar. Acaba Ahmet kurtulabilecek midir?

7. bölüm fragmanı

Dizinin konusu

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayeyi anlatıyor.  Arif ve Zekeriya, iki rakip kebapçıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın gelişi; ikisinin de hayatlarını altüst eder. Çavi, yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif, yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mı?

Kaynak :Atv

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir