MANGO COMFY İLE EVDEYMİŞ GİBİ RAHAT

mango
Read Time:1 Minute, 4 Second

MANGO COMFY İLE EVDEYMİŞ GİBİ RAHAT

Pandemiden dolayı evlere kapandığımız dönemde Mango Comfy ile evdeymiş gibi rahat ve konforlu ev kıyafetleri favorimiz oldu. Şimdi kontrollü olarak sosyalleşmeye, kademeli olarak iş gitmeye başlamış olabiliriz. Ama bu durum ev giysilerinin tamamen rafa kalkacağı anlamına gelmiyor. Aksine bu dönem, evden sokağa uyum sağlayan rahat parçaların yükselişinin habercisi diyebiliriz. 

mango

Mango Comfy koleksiyonu işte tam da bu “yeni normal”in ihtiyaçlarını merkezine alıyor. Rahat ve zahmetsiz görünümlerden ilham alarak yaratılan Comfy, evden sokağa kolayca adapte olan parçalardan oluşuyor. Comfy, ev, spor ve sokak giyimini mükemmel bir şekilde birleşerek, günlük rutine ayak uyduran işlevsel kombinler sunuyor. 

mango

Koleksiyonun can alıcı noktası, kumaşların yumuşak dokuları. Bu dokular, mini triko elbiselere, taytlara, sportif kısa bluzlara hayat veriyor. Kombinler, özel dikim maksi paltolar, anoraklar ve spor ayakkabılarla tamamlanıyor. Koleksiyonun aksesuarlarındaysa işlevsellik ön planda. Tüylü kumaşlar sandalet, terlik, çanta ve şapkalarda göze çarpıyor. Her şeyin içine sığdığı maksi puffer çantalar da bu koleksiyonun olmazsa olmazı. Pastel renklerde yün çorap, atkı ve şapka gibi pratik aksesuarlar da sonbahar görünümlerinin tamamlayıcısı. 

Bir doz minimalizm ve bolca rahat, çok yönlü parça… Sonbahar modasının Mango Comfy koleksiyonundaki temel yansımalarını bu şekilde okumak mümkün. 

MANGO COMFY COLLECTION İÇİN TIKLAYIN.

Chanel Métiers D’Art Şovu Bu Yıl Da Yolda!!

Chanel Métiers D’Art Şovu Bu Yıl Da Yolda!!

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir