Netflix, yeni animasyon filmi Bir Ay Masalı!

Read Time:52 Second

Netflix, yeni animasyon filmi Bir Ay Masalı’nın fragmanını yayınladı!

Netflix, animasyon efsanesi Oscar ödüllü Glen Keane’nin yönettiği Bir Ay Masalı’nın resmi fragmanını ve afişini paylaştı. Gravity filminin müziklerini besteleyen Steven Price, Bir Ay Masalı’nın müziklerini yapan isim oldu. Bir Ay Masalı’nın konusu nedir, ne zaman yayınlanacak?

 

Netflix içeriklerine durmadan yenilerini eklemeye devam ediyor. Netflix şimdi de animasyon efsanesi Glen Keane’nin yönettiği Bir Ay Masalı‘nın resmi fragmanını ve afişini paylaştı. Film tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayında olacak. Netflix filmi Bir Ay Masalı‘nın Sonbahar 2020’de yayınlanması bekleniyor. Kesin tarih henüz net olarak açıklanmadı.

 

 

 

İŞTE BİR AY MASALI’NIN FRAGMANI

 

BİR AY MASALI FİLMİNİN KONUSU ?

Mitolojik bir Ay Tanrıçası’nın varlığını babasına kanıtlamaya çalışan kararlı ve bilimle meraklı küçük bir kız çocuğu, inşa ettiği roketle uzaya çıkar. Ay’a ulaştığında beklenmedik bir maceraya ve fantastik yaratıklarla dolu yeni bir diyar keşfeder. Oscar® ödüllü film yapımcısı Glen Keane’nin yönettiği Bir Ay Masalı (Over the Moon) hayal gücünün sınırlarını zorlayan heyecan dolu bir müzikal macera.

 

 

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir