Prison Break Yıldızı Diziye Geri Dönmeyecek

0 0
Read Time:58 Second

Yayımlandığı dönemde pek çok izleyiciyi ekranlara kilitleyen Prison Break dizisinin yıldızı Wentworth Miller, dizinin muhtemel 6. sezonu için geri dönmeyeceğini söyledi.

Michael Scofield karakteriyle büyük bir üne kavuşan Miller, heteroseksüel karakterler canlandırmak istemediğini açıkladı.

Dizinin 5 sezonu boyunca ekranlarda olan Miller, sosyal medya trollerinin yorumlarına yanıt veren, Instagram hesabından yaptığı uzun paylaşımda Prison Break’e dönmeyeceğini belirtti.

Gey olan aktör artık heteroseksüel karakterler canlandırmak istemediğini ve “onların hikayelerinin anlatıldığını” söyledi.

NME’nin haberine göre Miller bahsi geçen paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Prison Break’ten resmen ayrılıyorum. (Sorunun merkezinde yer almasına rağmen) sosyal medya tartışmalarından ötürü değil. Sadece heteroseksüel karakterler canlandırmak istemiyorum. Onların hikayeleri anlatıldı. Bu yüzden artık Michael yok. Dizinin yeni sezonlarını bekleyen bir hayranıysanız bunun hayal kırıklığı yarattığını anlıyorum. Üzgünüm.”

Öte yandan dizinin diğer yıldızı Dominic Purcell daha önce yaptığı Instagram paylaşımında 6. sezonun geleceğini müjdelemişti. Purcell paylaştığı bir fotoğrafla birlikte şu ifadeleri kullanmıştı:

“Söylenti 1. Yaşlıyım, evet, 50 yaşındayım. Söylenti 2. Kelim. Hayır saçım var ama insanlar tıraş etmemi istiyor. Söylenti 3. Prison Break’in 6. sezonu gelecek mi? Evet. Söylenti 4. İnsanları seviyor muyum? Hayır. Toplu olarak değil. Kesinlikle hayır.”

Miller’ın açıklamaları dizinin dönüp dönmeyeceğine yönelik tartışmaları sona erdirmiş görünüyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir