EN İYİ DEKORASYON FİKİRLERİ ALACAĞINIZ 20 WEB SİTESİ!!

Read Time:3 Minute, 42 Second

Hayatın pek çok alanında olduğu gibi evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyenler için de internet en büyük ilhan kaynağıdır. Fikir almak için göz atacağınız nitelikli dekorasyon siteleri hayal dünyasının kapılarını size sonuna kadar aralayacaktır.

1- Pinterest

Pinterest, ile sadece dekorasyon fikirleri değil dilediğiniz her konuda yeni fikirler edinebilirsiniz. Özellikle dekorasyon konusunda çok başarılı bir yer. Pinterest’i kullanmak için üyelik oluşturun ve dekorasyon fikirleri için arama kısmına dilediğinizi yazın. Türkçe sok sonuç bulamazsanız ingilizce aramayı denemenizi tavsiye ederim.

2- Design-Milk

Eşya tasarım fikirlerinin yanında çok farklı tasarımları bir arada bulabileceğiniz bir site, tasarım konusuna ilgi duyan herkesin takip etmesi gereken arkasında bir tasarım dâhisi bulunan bir web girişimidir.

3- Houzz

Her alanda derinlik kazanmış ve benzersiz içerikler sunan bir sitede bir kez içine girdiniz mi kendinizi çok kolay kaptırıyorsunuz. Dolu dolu öneriler bulabileceğinizi güzel bir site daha.

4- İnterior Design

Sıradışı dizaynlar bulabileceğiniz ve çok güzel tasarlanmış bir site. “Homes” sayfasını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin gerçekten çok çarpıcı dizaynlar sunuyor. İlginç evler ve ilginç tasarımlar bir arada…

5- HGTV

Dizayn ve dekor sayfasında diğer birçok siteden farklı olarak evini dekore eden kullanıcıların gönderdiği dekorasyondan önce ve dekorasyondan sonra fotoğraflarının bir arada bulunması insanı gerçekten çokşaşırtıyor. Uzun uzun bu öncesi ve sonrası resimleri inceleyebilirsiniz.

6- Designspiration

Özellikle evinizi için çok farklı poster ve tablo seçeneklerini bu sitede bulabilirsiniz. Ayrıca birçok iyi tasarlanmış eşyada bu sitede sıralanmaktadır. Birbirinden çok farklı tasarımlar ile zihninizi açabileceğiniz bir site.

En iyi dekorasyon siteleri

7- Freshome

Freshome sadece iç tasarım ile ilgili fikirler sunmuyor aynı zamanda evin kendisi içinde çok güzel tasarımlar içermektedir. Eğer yeni bir ev yaptırmayı düşünüyorsanız şuan popüler olan ev tasarımlarına da göz atmalısınız. Ev hazır olduktan sonra içi tasarım fikirlerini de aynı site inceleyebilirsiniz.

8- Home Made Modern

Gerçekten severek takip ettiğim bir web sitesi ve Youtube sayfası da mevcut. Bu web sitesinde tasarım ile ilgili tüm eşyaların nasıl yapıldığına ait videolar mevcut. Dilerseniz sizde bu eşyaları kendiniz yapabilirsiniz. İlla gidip satın almak zorunda değilsiniz dilediğiniz eşyayı sizde yapabilirsiniz. Ayrıca tasarımlar gerçekten çok güzel sizi de kendisine çekecektir. Benim en çok beğendiğim web sitesi bu…

9- Dornob

Çağdaş dekorasyon ve tasarım fikirleri, ilham alıcı resimler,inanılmaz modern evler, inanılmaz yatak odası ve banyo içi tasarımları,fantastik hayatlar bu sitede. Kendini sıra dışı alışılmadık tasarımlar sunanabir site olarak tanımlıyor Dornob.

10- Contemporist

Çağdaş mimarlığın ve modern mobilya ile iç mekân tasarımlarını buradan bulabilirsiniz. Öncesi ve sonrası bir çok projeyi bulabileceğiniz iç tasarım sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.Dekorasyon projesine başlamadan önce mekânın hali ve dekorasyon sonrası halleri beni hep çok şaşırtır. Bu nedenle sık sık ziyaret ettiğimi bir sitedir Contemporist.

11- House Beautiful

Salon tasarımı, yatak odası tasarımı, mutfak tasarımı ve tümev için ilham verici iç mimari fikirleri. House Beautiful Dergisi’nin editörlerinden en yeni ev dekoru ilhamını ve haberlerini alın.

12- Arkitera

2000 yılından beri İstanbul`da faaliyet gösteren Arkitera Mimarlık Merkezi, mimarlık kültürünün gelişmesi için ulusal ve uluslararası alanda çalışan Türkiye’nin ilk bağımsız mimarlık merkezidir.

13- Disignboom

1999 yılından beri mimari ve tasarım kültürü için ilk ve en popüler dijital dergi. Profesyonel ve yaratıcı bir izleyici için günlük haberleri bulabileceğiniz eşsiz bir web sitesi.

14- Home Adore

Dekorasyon dergisine ait bir web sitesi daha işte karşınızda duruyor. Home Adore dekorasyon için başyapıtlardan biridir. İlham verici iç dekorasyon sloganıyla çıkan dergi içeriklerinin çoğunu web sitesinde bulabilirsiniz.

15- 1001 Pallets

İsminden de anlaşıldığı gibi paletler ile yapılmış binlerce bahçe, ev, ofis eşyasına bu siteden ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan paletlerden yapılan mobilyalar iç dekorasyon için farklı seçenekler sunmaktadır. Ayrıca kendin yap olması ve uygun fiyatlı olması özellikle bahçe ve balkonlar için gerçekten çok şık çözümler içermektedir.

16- Arch2o

Mimarlık haberleri, tasarım dergisi, sanat eseri, teknoloji,yarışmalar ve projeler ile dolu bir web sitesi. Mimarlık ilgi alanı olan herkesin takip etmesi gereken bir web sitesi. Düzenlediği yarışmaları takip ederek katılmanızda yarar var özellikle öğrencilere tavsiye edilir.

17- İkea Hackers

İkea ürünlerini basit dokunuşlar ile daha göz alıcı hale getirmek üzere kurulmuş güzel bir blog gerçekten çok başarılı değişiklikler sunuyor. Özellikle eğer sizde yeni eşya yerine evinizdeki eşyaları yeniden dekore etmek istiyorsanız tam size göre bir blog.

18- Pembe Yastık

Görselliğe önem veren kaliteli fotoğraflarla aydınlık ve ferah yaşam alanlarından örnekler sunan blog, hayal gücünü arttıran dekorasyon örneklerini sıcacık bir sunumla birleştirirken ufkunuza yeni dünyalar açacak.

19- The Inspired Room

İnce zevkle dekore edilen evlerin yanı sıra zevk ürünü aksesuarları da bulabileceğiniz sitede dolaşırken aklınızda yeni fikirlerin yer etmesi kaçınılmaz olacak.

20- A Beautiful Mess

Modern ve hatta bir parça çılgın fikirler arıyorsanız bu blog size uygun seçeneklere ulaşmanızı sağlayacak.

Dekorasyon fikirleri

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir