Menajerimi Ara dizisi StarTv’de başlıyor

Menajerimi Ara dizisi StarTvde başlıyor
Read Time:1 Minute, 4 Second

Menajerimi Ara dizisi StarTv’de başlıyor ilk Bölüm bu Akşam yayınlanacak

Senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın yazdığı  yeni dizi Menajerimi Ara dizisi StarTv’de başlıyor . İlk Bölümü bu Akşam yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin yapıyor. Oyuncuların ve menajerlerin kariyer hayatlarını esprili bir dille anlatan dizi güldürürken düşündürüyor. Salı akşamları ailecek izlenebilecek eğlenceli bir eser ay yapımın katkılarıyla ortaya çıkmış. Bu akşam yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda ise; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz CanAktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan türü komedi olan dizinin 3. fragmanı yayınlandı.
25 Ağustos 2020 bu akşam saat 20:00 da heyecan ile beklenen ilk bölüm StarTv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Dizinin 1. bölümünün 3. fragmanı

Dizinin Konusu:

Menajerlerin dünyasına adım atan Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesini konu alıyor.  İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının ortasına düşer. Menajerlik beklediğinden farklı olarak  hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı bir meslektir. Dicle’nin oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma çabası ve azmi anlatılıyor… İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle bu hiç tanımadığı dünyada tutunabilecek mi?

Kaynak: StarTv,

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

1 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir