Pixar’ın Merakla Beklenen Animasyon Filmi Soul’un Fragmanı Yayınlandı

Toy Story, Wall-e, Up, Inside Out, Coco gibi animasyonlara imza atan Pixar’ın merakla beklenen yeni animasyon filmi Soul’un fragmanı yayınlandı. 

Pixar daha önce hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik Toy Story, Wall-e, Up, Inside Out, Coco gibi animasyon dünyasında çığır açan türden yapımlarla izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Adından söz ettiren filmlere imza atan Pixar‘dan işte yeni bir animasyon filmi daha geliyor: Soul!

Seslendirme kadrosunda Tina Fey, Jamie Foxx, John Ratzenberger, Daveed Diggs gibi isimler yer alıyor. Soul filmini; Up, Inside Out, Monsters, Inc. gibi yapımlara imza atan Oscar ödüllü Pete Docter ve Star Trek: Discovery dizisinin senaristlerinden Kemp Powers yönetiyor.

 

 Soul, ülkemizde 19 Haziran’da Vizyona Girecek

İzleyiciyi New York’tan kozmik alemlere uzanan bir yolculuğa davet edmeye hazırlanan film, “Seni sen yapan şey nedir” sorusundan yola çıkarak hikâyesini şekillendiriyor. Yaşamın en çok merak edilen sorularının yanıtlanmasını izleyeceğimiz film, New York’un ünlü caz kulübü The Blue Note’ta çalma hayalleri kuran müzik öğretmeni Joe Gardner’ın, kanalizasyon deliğine düştükten sonra başka bir aleme geçiş yapmasıyla yaşanan olayları konu alıyor.

Müziklerini Reznor ve Atticus Ross‘un besteledi

JMüziklerini The Social Network için bestelediği müziklerle Oscar kazanan, Nine Inch Nails grubunun üyelerinden Trent Reznor ve Atticus Ross‘un besteledi. oe Gardner’ın sıradışı yolculuğunu izleyeceğimiz film, konusuyla Inside Out’un spiritüel versiyonu gibi olan film ülkemizde 19 Haziran’da vizyona girecek.  Merakla beklenen Soul’un yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir