Rüyada Oğlunu Görmek Neyin Habercisidir?

2 0
Read Time:3 Minute, 48 Second

Sevgili okurlarım, rüyalarımız bizlere bazen yol gösterici işret verici olabiliyor. Tıpkı rüyada oğlunu görmenin verdiği işaret gibi…  Rüyada oğlunu görmek, çoğunlukla iyi ve olumlu olarak yorumlanır. Ailedeki bereketin artacağına işaret eder. Rüyada oğlunu görmek, kişinin maddi ve manevi anlamda huzura erişeceği anlamına gelir. Rüyadaki ayrıntılar, rüya tabirinin çok daha farklı bir yöne evrilmesine sebep olabilir. Ancak rüyanın detaylarına göre çıkartacağımız anlam değişebilir.

Rüyada oğlunu görmek, iyi bir alamettir ve bunun birden fazla anlamı olabilir. Biraz daha net bir yorum getirebilmemiz açısından rüyayı hayatınızla ilişkilendirmelisiniz. Mesela, her şeyden önce bir oğlunuz var mı? Bu sorunun cevabı rüyanızın anlamında bir fark yaratabilir. Yani gerçek hayatta oğlunuz yoksa ve rüyanızda oğlunuzu görüyorsanız, bu sizin hayal bile edemeyeceğiniz bir güce sahip olacağınız anlamına gelir. Bu güç sayesinde maddi ve manevi anlamda ömür boyu mutlu bir hayat süreceğinizi gösterir. Aynı zamanda, yakın zamanda alacağınız müjdeli bir haber ile beraber hayatınızın çok değişeceğine de yorulabilir.

Rüyada oğlunuzun öldüğünü gördüyseniz; bunu hemen kötüye yormayın. Sanılanın aksine bunun güzel bir anlamı vardır. Hatta onun yaşamının uzun ve huzurlu olacağına işaret eder. Eğer rüyanızda oğlunuzla yemek yediğinizi gördüyseniz, hayatınızdaki önemli bir yeri olan kimse müjdeli bir haber verecektir. Bu; yeni bir çocuk, bir birliktelik ya da hastalıktan kurtulma haberi olabilir. Rüyada oğlunuzu dövdüyseniz, bu sizin kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerektiğine işarettir.

 

Hamileyseniz ve rüyada oğlunuz olduğunu gördüyseniz ya da bir erkek çocuğu emzirdiyseniz, bu sizin kız evladınız olacağı anlamına gelebilir. Hatta bu çocuk ileride çok hayırlı bir evlat olacak demektir. Bunun yanında, oğlunuzun size gülümsediğini görüyorsanız bu sizin yakın zamanda bir hamilelik haberi alacağınızı anlatıyor olabilir.

 Rüyanızda sahip olduğunuz oğlunuzu görüyorsanız, bu sizin uzun süredir maddi anlamda bir zorluk yaşadığınızı ve bu rüya vesilesi ile bu durumun son bulacağını işaret eder. Eğer küçük oğlunuzu görüyorsanız, eline ufak bir meblağ geçeceğini ama bunun size ve ailenize yetecek bir para olduğunu anlatır. Büyük oğlunuzu gördüyseniz de bu sizin büyük paralar kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada oğlunun ağladığını görmek; rüyalarda görülen olumsuz durumları her zaman kötüye yormamamız gerekir. Mesela rüyada oğlunu ağlarken görmek, kişinin maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, sevdiği kişilerle hep bir arada kalacağına ve sıkıntılarının son bulacağına işarettir. Ayrıca bu rüya, çok uğraş verdiğiniz işlerin yoluna gireceğini gösterir. Bu işlerden yüklü miktarda para kazanmak istiyorsanız, doğru hamlelerle bu hedefe ulaşabileceğiniz anlamına da gelir.Başka bir yorum; rüyada oğlunun ağladığını görmenin bir işe kalkışırken çevresel etmenler yüzünden büyük hatalar yapılabileceği ve bu durum konusunda dikkat edilmesi gerektiği gibi bir manası olduğu yönündedir. Rüyada ölmüş oğlun ağladığı görmek, iyi gitmeyen işlerin yoluna gireceğine, başarıya giden yolların açılacağına ve sevilen kişilerle hep bir arada olunacağına delalettir.

 Rüya sahibinin, oğlunu nerede ya da ne yaparken gördüğü de yorumlama açısından çok önemlidir. Örneğin, oğlunuz size gülümsüyorsa bu müjdeli bir olayın habercisidir. Hatta bu haber büyük olasılıkla kendi oğlunuzdan gelecektir. Oğlunuzla kavga etmeniz, rüya tabiri açısından bir uyarı niteliği taşır. Yakın çevreniz tarafından kandırılıyor, aldatılıyor ya da dolandırılıyor olabilirsiniz. Yani rüyanız size, dikkatli olmanız için ve yakın çevrenizi gözden geçirmeniz konusunda uyarı niteliğinde bir sinyal veriyor olabilir. Başka bir yorumlamaya göre bu durum, şayet rüya sahibinin cimri bir kişiliği varsa, maddi anlamda çevresini kırıyor olabileceğini ifade eder. Rüyada oğlunuzu sırtınıza almanız ise, sizin üzüntü ve kedere uğrayabileceğiniz anlamına gelir.

 Rüyada oğlunu dövmek, kişinin dolandırılacağı şeklinde de yorumlanabilir. Bu tarz bir rüya gördüyseniz, paranızı elinde tuta noktasında çok dikkat etmelisiniz. Rüyada oğlunuzu sünnet ettiriyorsanız almanız gereken ders, dünyevi hayattan uzaklaşmanmız gerektiği ile ilgilidir. Oğlunuzun hasta olduğunu gördüyseniz, bu da onun hastalıklardan uzak bir şekilde yaşayacağının habercisidir. Kişinin rüyasında tüm oğullarını bir arada görmesi küçümsenemeyecek miktarda para elde edeceğine işaret eder.

Rüyada oğlunu üzgün görmek, kişinin bundan sonraki hayatında maddi anlamda kazanç sağlayacağı ve hayırlara vesile olacak projelere imza atacağı anlamı taşır. Ancak iş hayatında atılımlar yapmak için harekete geçtiğinde yoluna çıkan bir takım sorunları çözmek isterken, bir rahatsızlığa yakalanabileceği manasına da gelebilir. Bu açıdan önemli projelere adım atarken sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Bekar biriyseniz, yakın zamanda karşınıza hayırlı bir kısmet çıkabilir ve bu kişiyle huzurlu bir evliliğe kalkışabilirsiniz.Rüya sahibinin başka insanlara özenmek ve onlar gibi olmaya çalışmak gibi bir huyu varsa bunun kişiye hiç bir fayda getirmeyeceği uyarısı da yapılıyor olabilir. Rüyada oğlunu üzgün görmenin bir başka yorumlaması da bu şekildedir.

Rüyada oğlunu yatakta görmek, büyük bir hevesle kalkışılan işlerin başarılı olacağına ve bunun sonucunda para kazanılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin artık mutlu olacağı, elini attığı her işin başarıya ulaşacağı ve önemli bir makama yükselebileceği anlamı taşır. Böyle bir rüya gördüyseniz, parasal anlamda güçlük çektiğiniz günleri unutacaksınız ve elinizdeki parayı doğru yatırımlarda kullanmanız halinde işlerinizi kısa zaman içinde büyüteceksiniz. Bu yüzden gayret göstermeniz gereken konularda, dikkatinizi tamamen ona vermeli ve çevresel faktörlerin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

About Post Author

Meryem ACAR

M.E.B ÇOCUK GELİŞİMİ & EĞİTİMİ Bilgisayar Eğitmenliği sertifikasına sahibim.İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Okumaktayım.4 Yıldır Laflaf.net ve Teknolojixhaber.com Editörlük yapmaktayım .Teknolojixhaber.com ve laflaf.net sitelerinde kategori başkanlığı yapmaktayım. Teknoloji alanında araştırmalar ve yaşamdan her konuda haberler paylaşmaktan keyif alan bir yazarım. Mesleğimi severek yapmaktayım...
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir