Sen Çal Kapımı bu akşam Yayınlanmadı

Sen Çal Kapımı bu akşam Yayınlanmadı
Read Time:37 Second

Sen Çal Kapımı bu akşam Yayınlanmadı

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü  her çarşamba akşamı yayınlanıyordu.  Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı Sen Çal Kapımı bu akşam yayınlanmadı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünde oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi Temmuz ayının başlarında ilk bölümü ile ekranlara gelmişti.5 Ağustos 2020  Bu akşam Sen Çal Kapımı dizisinin  29 Temmuz yayımlanan bölümü tekrar ekranlarda idi. Seyirci yeni bölümü bekledi ancak yayınlanmadı. Bu durum dizinin final yapıp yapmadığı ile ilgili soruları gündeme getirdi. Ancak dizi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

5. bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise hala merak konusu…Yeni bölüm tarihi ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Milliyet

Diğer dizi sinema ve fragman haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi beğendiyseniz aşağıda  lütfen   seçiniz.

0 0

About Post Author

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Astrofizik ve Matematik mezunuyum. Aynı zamanda bilgisayar mühendisiyim. Meb bilgisayarlı muhasebe sertifikasına ve İçerik editörlüğü sertifikasına sahibim. Teknolojixhaber.com ve laflaf.net de editörlük yapmaktayım. Teknoloji ,uzay araştırmaları ,yazılım , ürün incelemeleri,otomobil, internet ve dizi sinema haberleri öncelikli ilgi alanlarımdandır. Ancak yaşamın her alanından haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Mesleğimi severek yapıyorum.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir