Lil Nas X’in Roblox konseri, 33 milyon kişi tarafından izlendi

0 0
Read Time:44 Second

Pandemi nedeniyle konser veremedikleri için gelir elde etme konusunda sıkıntılar yaşayan müzisyenler, bu süreçte çareyi online konserlerde ve canlı yayınlarda bulmaya başladı. Ancak pandemi süreci, online konserleri bile farklılaştırmaya devam ediyor.

Corona virüs salgını, dünyayı eylül ayından, ülkemizi ise açıklanan verilere göre mart ayından beri etkilemeye devam ediyor.

Bu süreç, birçok alanda hayatımızın değişmesine neden olmuş olsa da salgından en çok etkilenen gruplardan biri hiç şüphesiz müzisyenler.

İlk olarak sürecin başında diyebileceğimiz nisan ayında Fortnite, platformu içinde düzenlediği yeni bir online konser ile kendi rekorunu kırmıştı. ABD’li rapçi Travis Scott‘ın konseri 12,3 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Şimdiyse Fortnite’ın, dolayısıyla Epic Games‘in bu rekoru, Roblox tarafından kırıldı. Zira Lil Nas X’in Roblox konseri, 33 milyon kişi tarafından izlendi.

Lil Nas X, konserle ilgili olarak normal bir canlı yayın yapmak istemediğini çünkü şu anda herkesin yaptığı şeyin bu olduğunu ve gerçekten insanların beklemeyeceği özel bir şey yaratmak istediğini söylemişti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir